Ventspils

Pabiju es svētdien Ventspilī. Tik ļoti iepatikās šī pilsēta, ka pat sagribējās pārvākties uz dzīvošanu turp.

Interesanti, kas notiks ar Ventspili, kad Lembergs vairs nebūs tās mērs (iemesli varbūt dažādi, šoreiz ne par tiem). Vai pilsētā neiestāsies panīkums? Esmu gana pārliecināts, ka pilsētas attīstības virzienu lielā mērā no saka nosaka tās mērs un valdošā koalīcija pilsētas domē.

4 thoughts on “Ventspils

 1. He, es atbraucu te 5dien, un vēl te esmu :D, tā iemīlēju, ka man ir tieši tāda pati doma kā tev. pārvākties uz šejien! Lai tur vai ko! :)

  nosaka* – no saka*

 2. Jājautā cik Latvijas pilsētās tu esi bijis? :) Man Ventspils nelikās nekas īpašs – daudzas Vidzemes pilsētas ir tikpat sakoptas un interesantākas nekā šī Latvijas naftas citadele. Tāpēc man šķiet, ka Lemberga ietekme pār notiekošo ir diezgan postoša – ar to pašu naudu (un pat vēl vairāk) var izdarīt krietni vairāk. Vienkārši nevienam citam jau nav dota iespēja izpausties. Visu kontrolē Aivars.

  Bet nu to reālo stāvokli mēs redzēsim tad, kad Lemberga vairs tur nebūs.

 3. Esmu bijis ļoti daudzās Latvijas pilsētās. Un ne tikai Latvijas pilsētās. Tiesa gan ne visas man bija iespēja tik ļoti iepazīt cik, piemēram, Ventspili. Šī pilsēta mani tik ļoti iepriecināja, ka izkonkurēja laukā Parīzi un Playa de las Américas pozitīvo emociju ziņā.

  Atzīšos, ka Vidzemes virzienā ir maz ceļots, kaut kā ir sagadījies, ka vizinos parasti Zemgales un Kurzemes virzienā. Un Ventspils ir vienīgā pilsēta, kas tik ļoti mani aizrāva.

  Un ja runājam par pirmo iespaidu, tad vizinoties un pastaigājoties par Ventspili tā pirmā Latvijas pilsēta, kurā man tā arī nav sanācis atrast bedrainas ieliņas. Ar vienu nelielu izņēmumu, bija viena iela, kur bija ielāpi, bet arī tie nebija krimināli, salīdzinājumā, piemēram, ar Jelgavas, Jūrmalas un pat Rīgās mazajām ieliņām.

 4. Bedru izskaušana ir laika jautājums. Te ar to labi tiek galā. Drīz būs grūti atrast nerekonstruētas ielas.

Comments are closed.