Salīdzini tarifus

Jau kādu brīdi mobilo sakaru operatori ir aizsākuši reklāmu cīņu dažādos mēdījos. Gribēju nedaudz parēķināt, lai varētu paust savu viedokli, tad nu kuram no tiem ir taisnība par izdevīgākajiem tarifiem. Tomēr es attīstību savu domu līdz idejai, un ideju līdz realizācijai. Un tagad es varu piedāvāt katram pašam parēķināt, kura tad priekšapmaksas karte viņam ir izdevīgāka.

salidzinitarifus.lv – vieta, kur salīdzināt tarifus

Gan jau kāds (ja ne visi) tagad atcerēsies, neesmu pirmais, kuram ienāca šāda ideja prātā. Bet uz šo es godīgi varēšu atbildēt, ka uz idejas oriģinalitāti nemaz nepretendēju. Un pie reizes piebildīšu, ka ta jā tur citā lapā, kur salīdzināt tarifus, nav iespējas novērtēt priekšapmaksas karšu piedāvājumu.

2 thoughts on “Salīdzini tarifus

  1. Vai es vienīgais esmu tāds dunduks, kas nezina, cik minūtes ar kuru tīklu norunāju? Tieši tādēļ šāda veida rīki man vienmēr ir likušies mulsinoši un bezjēdzīgi. Cerams, ka citiem tas nesagādā problēmas.

  2. @Ingus
    Šis moments man ar’ lika aizdomāties, kā tad iegūt datus, ko vadīt iekšā tajos lauciņos. Diemžēl sakarīgas atbildes man nav. Bet tas mani neatturēja no idejas realizācijas.

Comments are closed.