Gatavojam tējas

Kad vasarā ir cītīgi pastrādāts un ir ievākti daždažādi augi, ar mērķi aukstajos rudens un ziemas vakaros vārīt no tie tēju, tad pēc to izkaltēšanas rodas nepieciešamība tās jaunās tējas sapakot.

Samalta tēja

Un pakošanā svarīgākais uzdevums, pirms bēršanas burciņas, visu kārtīgi samalt. Šeit nu tikai izmēģināti vairāki risinājumi, lai atrast piemērotāko: blenderis, maļammašīna un virtuves kombains ar smalcināšana asmeni.

Secinājumi no visas procesa. Blenderis nekam neder. Sausās lapas tiek pārvērstas vienkārši putekļos, ka pēc blendera krūzes atvēršanas nav ar ko elpot. Maļammašīna – rezultāts ir tīri labs, bet lūk tas ir tīrais roku darbs, pārāk ilgi un nomokoši.

Un virtuves kombains ar smalcināšanas asmeni ir šī vakara uzvarētājs. Ātri, ērti un nav jāuztraucas, ka rezultātā sanāk putekļi. Galvenais, piebērt trauku pilnu, lai sausajām lapām nav pārāk brīva mētāšanās par to. Izmēģinājumos arī ir pierādījies, ka šāds risinājums ir ļoti ērts lai dabūt nost brūkleņu un melleņu stādu lapiņas nost no kātiņiem.