Cinamon nav nemaz tik slikts

Lai arī kā daudzi mēģinātu nomelnot Cinamon, tomēr apmeklējums tajā kinoteātrī ir gana liels, lai piepildītu zāles ar skatītājiem. Protams, ka var gausties par visādiem sīkumiem, pie kaut kā piekasīties, jo tas taču ir tik aizraujoši par kādu pasūdzēties. (Jā, man arī ļoti patīk tā brīžiem darīt.)

Un vispār jāatzīst, ka šim kinoteātrim ir vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar izslavēto Parex Plaza.

Pirmām kārtām, lielā ir priekšrocība ir stāvvieta. Bezmaksas stāvvieta blakus pašam kinoteātrim. Mani bieži padarīja nervozu tas, ka braucot uz Parex Plaza, bija jārēķinās ar to, ka vēl nāksies meklēt vietu un tad vēl skriet uz kino, ja negrib nokavēt.

Otrkārt, tuvu mājām. Šis, protams, būs tāds relatīvs labums, jo to var izjust tikai tie, kas dzīvo netālu no t/p Alfa. Un es esmu viens no tiem.

Treškārt, cenas. Cenas ir zemākas nekā Parex Plaza. Pie tam, cik noprotu, tad Cinamom Bonusu karte sniedz atlaidi neierobežotu biļešu skaitam, nevis kā tas ir Parex Plaza, kur Kino kluba atlaide attiecas tikai uz 2 biļetēm uz katru filmu. Kā arī ir atlaides skolniekiem, studentiem un pat pensionāriem. Ir arī ģimenes biļetes.

Ceturtkārt, ir arī lojalitātes programmas. Ar Bonusu karti var krāt punktus, kurus vēlāk varēs samainīt pret biļetēm.

Patiesībā nevajag sieties klāt sīkumiem un pašam sev bojāt garīgo, tad arī kino apmeklējums būs patīkamāks.


2 thoughts on “Cinamon nav nemaz tik slikts

  1. Viedoklis pretējs vairākumam, tas lai uzmanību piesaistītu, aha, aha..
    Es personīgi ceru, ka viņi mācas no kļūdām un gaidu nākamo plānoto ķini, otrpus daugavai, tīri piebraukšanas un attāluma no mājām ziņā man izdevīgāks būs par forumu.

  2. Daļēji Tev taisnība, bet tikai daļēji…
    Vienkārši pieriebās mūžīgais negatīvisms, kad valda LV blogosfērā. Gribējās uzrakstīt kaut ko labu, parādot citiem, ka nevajag meklēt sliktu, vajag meklēt labu. :)

Comments are closed.