Oskaru nakts

Kā jau ierasts, ka katru gadu tiek pasniegti Oskari (Oscar) par labākajiem veikumiem kinoindustrijā. Šī gada Oskaru pasniegšanas cerimonija bija jubilejas, jo tā notiek jau 80. reizi.

Par godu šim pasākumam Forum Cinemas arī katru gadu organizē nelielu pasākumu, kurā interesentiem tiek piedāvāts noskatīties kādu pavisam svaigu filmu, kas vēl nemaz netiek rādīta Latvijā, kā arī iespēju vērot Oskaru pasniegšanas cerimonijas tiešraidi uz lielā ekrāna.

Tiesa gan iespēja apmeklēt šo Forum Cinemas pasākumu tiek dota tikai Kino Kluba biedriem. Es par laimi es viens no tiem, tāpēc arī es biju tur. Atzīšos, ka pati tā apbalvojumu pasniegšana mani diez ko neinteresē, un atmeklēju šo pasākumu tikai bezmaksas filmas dēļ.

Bet neskatoties uz to, ka ši pasākuma ir pilnībā bezmaksas (ja neskaita to naudu, kas ik gadu tiek maksāta par dalību klubā), Forum Cinemas administrācija un darbinieki gatavojas tam ar zināmu rūpību. Tiek pat sagatavota neliela svinīga sagaidīšana prožektoru gaismā uz sarkanā paklāja.

Šogad pirms filmas demontrācija, plašai publikai tikai piedāvāta Latvijas mākslinieku veidotā multfilma Melnā kaste. Kā šī vakara filma tika izvēlēta Vantage Point. Par saviem iespaidiem par šiem abiem darbiem pastāstīšu citreiz.

2 thoughts on “Oskaru nakts

Comments are closed.