Filma: Es esmu leģenda

Man personīgi nepatīk filmas, kurās sižets ir par visādiem vīrusiem un mutantiem. Un visdrīzāk es būtu noignorējis arī Es esmu leģenda (I Am Legend), ja vien tajā galveno lomu neatveidotu Vils Smits (Will Smith).

Man ļoti patīk filmas, kurā viņš ir filmējies — uztveru to kā filmas kvalitātes garantu. Tomēr attiecībā uz šo filmu ir divejādas emocijas. No vienas puses patika — bija nedaudz humora, bija aktīva darbība, bija aizraujoša spriedze. Bet no otras puses bija diezgan pabaisi — lai arī šī filma nebija nedz iekš Forumcinemas lapas, nedz iekš IMDb klasificēta kā šausmu filma, tomēr, manuprāt, to droši var pieskaitīt pie šī žanra.

Biju arī cerējis uz nedaudz citādāku iznākumu, tāpēc filmas sižeta pavērsiens filmas beigās man lika vilties.

Mans vērtējums: 3 no 5

Saites:
Oficiālā mājas lapa
Forumcinemas
IMDb

8 thoughts on “Filma: Es esmu leģenda

  1. Atklāti sakot garlaicīga filma. Gandrīz visi to apzinās, tikai baidās skaļi teikt. Vils Smits – kā parasti labs. Bet skatoties filmu ar draugiem jau stundu ar minūtēm, tā arī nesapratām, kad tā “sāksies pa īstam”.

  2. Nu, man ar dalītas jūtas, nevaru izšķirties starp sliktu un labu, viduvēja šī filma nav toč’ :D

  3. Godīgi sakot piekrītu das killa, jo arī es, kad skatijos ar draugiem, nevarēju sagaidīt, kad tad sāksies pa īstam, vienu brīdi pat aizmigu :) Visnotaļ garlaicīga filma, biju gaidījusi ko iespaidīgāku.

  4. man personiski filma patika līdz tai vietai, kur nomira suns. Tajā vietā es biju sašauts un tāpēc vērtēju filmu ar 1/5.
    Filmas beigas ar Vila nāvi un meitenes izglābšanos arī bija pārāk jaukas!

  5. man loti patika si filma. viena no labakajam, ko esmu redzejis pedeja laika. vajag iedomaties sevi vila vieta un tad jus jutisiet vajdzigo efektu.

  6. Biju pacenties iedomāties sevi filmas galvenā varoņa vietā un sapratu uzreiz, ka nemaz negribētu būt viņa vietā.
    Baidos, ka labi ātri es nojuktu prātā, ja man būtu jādzīvo vienam. Pavisam vienam.

Comments are closed.