Cirks: Maskavas zvaigznes

Biju vakar cirkā uz programmu Maskavas zvaigznes. Patiesībā tīri jauka atpūta — manuprāt, daudz vērtīgā par kādas filmas noskatīšanos. Kopumā emocijas pēc izrādes bija visai pozitīvas.

Vienīgais nedaudz žēl bija skatīties uz tiem dzīvniekiem, kas uzstājās. It īpaši uz suņiem un lamām. Radās tāds iespaids, ka viņiem šī padarīšana nemaz nepatīk. Man tie izskatījās nomocīti un iebiedēti.

Bija diezgan interesanti vērot hiēnas. Jā… Jau pats izskats parāda, ka šie dzīvnieki ir viltīgi.

Iespaidīgs priekšums bija arī spēka vīram. Daži triki padarija nemierīgu. Diezgan asprātīgi pašā izrādē tika iekļauta Peugeot Expert reklāma, par ko atļaušot pareklamēt arī pie sevis.

2 thoughts on “Cirks: Maskavas zvaigznes

  1. Es negribēju bojāt pārsteiguma momentu tiem, kas vēl varbūt ies uz šo pasākumu. Spēkavīrs, protams, cilāja smagus priekšmetus, ko gan citu viņš varēja darīt. Un mašīna tika izmantots ka viens no rekvizītiem priekšnesuma laikā. :)

    Jā, to Tavu rakstiņu lasīju. Man tieši likās, ka Tev būs interesanti par cirku palasīt. Bet diemžēl tieši uz šīs programmas izrādēm Tu diezvai tiksi, jo, cik mqn zināms, tad visas biļetes jau ir izpārdotas. Un ne velti.

    Zini… Uz pērtiķiem, piemēram, skatoties šāds iepaids neradās, bet uz suņiem gan… :(

Comments are closed.