Diennakts efekts

Jūs taču zinat, par ko es vēlos rakstīt, vai ne? Protams, ka par lielveikaliem Maxima.

Šodien, braucot pa Vienības gatvi, ievēroju vides reklāmu, kurā tika reklamēts tas fakts, ka Maxima, kas atrodas A. Deglava ielā 67, strādā diennakti. Un tad man radās 2 jautājumi.

Pirmais jautājums. Priekš kam ir vajadzīga diennakts tik liela mēroga diennakts veikals? Ja godīgi, tad es neesmu redzējis, ka šados lielveikalos pēc plkst. 22, būtu daudz cilvēku. Vai tiešām tādi būs arī pēc pusnakts?

Otrs jautājums. Kāpēc tieši šo veikalu, kas atrodas kaut kur starp Dārzciemu, Purvciemu un Pļavniekiem, vajag reklamēt Pārdaugavā?

Pietiesībā man ir vēl viens jautājums… Retorisks jautājums… Kā diennakts veikals atrisinās sastrēgumu problēmu Rīgā?

4 thoughts on “Diennakts efekts

 1. Par sastrēgumiem vari jautāt Ūbeles jaunskungam.

  Bet kāda jēga no 24h Maximas. Nē, nu no vienas puses es būtu sajūsmā, ja man pie mājām tāda būtu. Sagribētos, teiksim alu, nu labi – to nedos, emm… ābolu sulu – to sulu gribās un viss ap pus trijiem pa nakti. Ņem un aizslaj pakaļ. Pie kases vēl izdomā nopikrt snikeri, ja jau līdz veikalam esi atnācis.

  Bet – ja alko pa nakti netirgos, tad peļņa būs … būs tāda kāda būs :D

 2. Labi… Un cik bieži Tev uznāk tāda vēlme pēc sulas? Un vai tiešām domā, ka Tev būtu vēlme celties un čāpot uz veikalu pēc tās? :)

  Bet runājot par Ūbeles kungu un sastrēgumiem… Diemžēl, nesanāk pajautāt. Ūbeles emuāros nav iespējas atstāt komentārus. =)

 3. Vispār, nedomāju, ka ir slikti. varbūt jums vienkārši publika apkārt ne tāda. Mēs ar draugiem regulāri izdomājam, ka kaut ko nakts vidū gribās, nevajag neko aizliegt, vismaz vairs nebūs jāaprobežojas ar statoil piedāvājumu :)
  tikai stulbi, ka pārdaugavā nav nevienas diennakts maksimas. vajadzēja tak katram krastam pa vienai vismaz.

 4. Nu ja… Praktisks pielietojums diennakts veikaliem atradīsies. Pats arī pāris reizes naktī biju gājis/braucis uz Statoil pēc ēdamā.

  Un gan jau veikala īpašnieki aprēķinājuši, ka jēga no tā būs arī viņiem, lai to visu uzturētu 24 stundas diennaktī.

  Vienkārši tas, kādēļ es tik ļoti piesējos pie šīs reklāmas, ir fakts, ka C. Ūbele reklamē šo veikalu, kā viņa atbildi sastrēgumiem.

Comments are closed.