Mīts LV nedienas

Šoreiz atkal nedaudz antireklāmas.

Mīts LV pakalpojumus jau lietoju ilgāku laiku (varētu būt kāds gads). Pa šo laiku šis uzņēmums bijis radījis par sevi diezgan pozitīvu tēlu. Internets vienmēr bijis stabils, kā arī IP adresi šie piešķir caur DHCP (sīkums, bet patīkami).

Toties, šajā brīvdienās šiem gadījās kāda ķibele un tīkls pazuda. Nebija visu sestdienu, bet es pārāk neuztraucos, jo bija daudz cita darāmā un pie datora sēdēt nebija laika. Tomēr problēmas turpinājās arī svētdien, līdz tās tika novērsta vakara pusē.

Protams, var teikt kam jau negadās utt. Bet visnepatīkamākais šajā situācijā, ka šie pat nepacentušies atvainoties, nosūtot kāda e-pasta vēstulīti šajā sakarā.

6 thoughts on “Mīts LV nedienas

  1. es lietoju mits jau kadus gadus 5 vai 6, sakumaa bija probleemu, tad ljoti ilgu laiku viss rulleeja (vieniigi upload aatrumu graiza nost :)), bet peedeejaa laikaa jaa, kkas baigi chakareejas (arii tagad)

  2. nombre.lv: Nu ar upload ir tā, ka mani pārāk šis parametrs neuztrauc, jo ar hostingu nenodarbojos, kā arī reti ko sanāk palielu sūtīt/augšuplādēt.

    Taustiņklabeklis: Par kādu? Domā šī ir ļoti laba attieksme tavuprāt?

Comments are closed.