Nedaudz par Joost

Joost – internet-TV projekts, kuru, kā klīst baumas, tapina tie paši cilvēki, kas kādreiz ir radījuši Skype. Nezinu, cik daudz tur patiesības par to saistību ar Skype-cilvēkiem, lai gan jāatzīst šādas tādas līdzības starp šiem projektiem var saskatīt, tomēr par internet-TV tā gan ir taisnība, ko pats pārbaudīju.

Projekts vēl joprojām ir slēgtās testēšanas stadijā, un to iemēģināt pagaidām var tikai ar ielūgumiem, kurus var saņemt kā no draugiem, kuriem ja tika tas prieks iesaistīties šajā pasākumā, gan vienkārši atstājot savu e-pasta adresi projekta mājas lapā un gaidot, kad nu beidzot būs atnācis tas ielūgums.

Es pats šo projektiņu sāku testēt kādus 2 mēnešus atpakaļ un ielūguma saņemšanai es izmantoju to otro variantu. Toreiz, kad tikko dabūju paspēlēties ar brīnumu, nekā daudz interesanta, ko skatīties, neatradu, jo diemžēl lielākā daļa interesanto video materiālu nav pieejami mūsu reģionam, tāpēc aizmirsu par to.

Tomēr man pāris dienas atpakaļ sagribējās apskatīties, kas jauns ir pieejams. Un tagad, jāatzīst, ka ir nācis šis tas jauns klāt, kas arī pieejams arī mums.

Un jā… Galvenais, ka tas viss ir bezmaksas un bez uzmācīgām reklāmām, tiesa bez tām šis projekts neizdzīvotu, bet tās netiek rādītas ik pēc 10 min, kā tas notiek parastajā TV.