Nedaudz par Lattelecom WiFi pakalpojuma kvalitāti

Biju šo pirmdien pacenties pieslēgties pie Lattelecom WiFi tīkla. Šīm nolūkam biju centies izmantot piekļuves punktu, kas atrodams Double Coffee restorānā, kas Brīvības ielā 85. Nekas nesanāca. Tīklam pieslēgties var, signāls 5 stabiņi, bet IP adresi saņemt nesanāk.

Tādēļ zvanīju šiem uz Lattelecom Internet pakalpojumu palīdzības dienestu, ko var sazvanīt pa tālruni 8008114. Nedaudz ievilkušās sarunas laikā, kas ilga 4 minūtes un 55 sekundes, man izdevās noskaidrot, ka šie nemaz neredzot to piekļuves punktu, jo visdrīzāk, ka iekš paša Double Coffee ir komunikāciju problēmas – iespējams, kas esot izslēgts maršrutētājs. Labi… Neko darīt, paliku toreiz Interneta.

Bet stāsts jau ar to nebeidzas – jo principā, ka vienu vakaru šiem nestrādāja, kāds piekļuves punkts, nav liela bēda – visādi mēdz gadīties.

Nolēmu es arī trešdien nedaudz tajā pašā Double Coffee pasēdēt un pa Internetu parakņāties. Un ko Jūs domājat? Tīkls ir, signāls 5 stabiņi, bet IP adresi nedod. Lūk tā… Atradies telekomunikāciju līderis.