Zelta brīvība

Izskatās, ka Latvijas mobilo sakaru tirgus ir iesoļojis jaunā un, iespējams, arī interesantā ērā. Abi lielākie mobilo sakaru operatori piedāvā īstos bezlimita tarifus. Nevis tādi pseidobezlimita risinājumi, kā tas bija ar visādiem Meteorītiem un Īpašajiem (tarifa plāns, kā eksistenci LMT tā arī publiski nav apstirpinājis).

Patiesībā ļoti interesanti, cik ātri Tele2 “lika galdā” savu Zeltu, atbildot uz LMT nesen palaisto Brīvību. Pat ticās, ka Degi Karayev minējumiem blogā, ka LMT savu Brīvību tik ātri un steidzīgi ieviesa, jo, iespējams, uzoda, ka konkurenti arī gatavo savu bezlimit plānu, ir kāds pamats. Jo tik tiek tiešām konkurenti pavisam drīz palaida arī savu risinājumu.

Bet iespējams, ka Brīvība bija LMT pašiniciatīva, jo Tele2 piedāvājums tāds nedaudz nenoslīpēts sanācis. Zelts maksā par latu dārgāk, bezlimit zvanus piedāvā tikai uz populārākajiem (nevis visiem) Latvijas tīkliem, tomēr dod krietni vairāk megabaitu. Jāsaka, ka pēc pērsonīgās pieredzes spriežot, tie 500MB ir tieši laikā nepārāk izlutinātiem viedtālruņu lietotājiem.

Kā arī Tele2 nav paredzējuši ko ļoti būtisku, un kur slēpjas visa burvība, kādēļ LMT Brīvība kļuva par tādu kā veiksmes stāstu. LMT klientiem, lai pieslēgtu sev jauno tarifu plānu, atliek vien nosūtīt īsziņu. Un, šķiet, ka tas ir pirmais gadījums Latvijā, ka pēc apmaksas pieslēguma tarifu plānu var mainīt tik vienkārši. Tele2 lapā nav saskatāmas nekādas instrukcijas, ka pie Zelta varētu tik pat vienkārši.

One thought on “Zelta brīvība

  1. Nedomāju, ka LMT kaut ko uzoda drīzāk gan milzīgais klientu skaita samazinājums beidzot darīja savu. LMT t.s. “Īpašais 4” 2000 minūtes (800 uz visiem tīkliem 1200 uz LMT) un 30Mb tika likvidēts šķiet decembrī vai janvārī un LMT operatore bija tiešām ļoti pārsteigta, kad es atteicos pāriet uz stipri līdzīgu tarifu plānu, kurš maksāja ~ 10-11 Ls. Pēc tam paviesojos Tele2 pieciniekā, bet diemžēl viņiem bija drakoniski noteikumi ja tu pārsniedz limitu, norunā 500 minūtes 5 ls norunā 580 minūtes 15 ls (ok tās 80 pārrunātās minūtes bija ar Biti un LMT) man nešķita pieņemami. Šobrīd esmu Bitē un gaidu, kad būs Bites atbilde Brīvībai un Zeltam.

Comments are closed.