Par attieksmi

Zinu, ka būtu jāraksta tikai par labu, bet sliktu vienkārši jāaizmirst. Bet šoreiz kaut kā nesanāk pieturēties pie šī principa.

Šodien Kārļa Ulmaņa gatves un Vienības gatves krustojumā nedarbojās luksofors – tikai mirgoja dzeltenais. Un kā izrādījās, tad Vienības gatve ir galvenais attiecībā pret Kārļa Ulmaņa gatvi. Tā nu Kārļa Ulmaņa gatvē sāka veidoties sastrēgumi abos virzienos.

Piezvanīju uz RDSD un apjautājos, vai šie nevar noorganizēt kādu regulētāju uz šo krustojumu, un pastāstīja, ka regulētāji atteicās braukt uz šo krustojumu. Tā nu es aizdomājos, kas ir atbildīgs par satiksmes regulēšanu šādos gadījumos un kāpēc tie atteicās. Tā nu es izdomāju, ka par šo varētu būt atbildīgs Satiksmes uzraudzības birojs jeb ceļu policija (kļūdos? labojiet lūdzu!). Kāpēc viņi atteicās braukt? – lūk tas ir jautājums, kam es gribētu zināt atbildi. Vēl jo vairāk tāpēc, ka viena ekipāža pati brauca pa Kārļa Ulmaņa gatvi un tajā esošajiem policijas darbiniekiem noteikti bija priekšstats par to situācija, kas bija izveidojusies šajā krustojumā.