Sakritība? Intuīcija? Telepātija?

Vai tev kādreiz gadījies, piemēram, pamosties tieši mirkli pirms iezvanās tavs mobilais tālrunis, lai priecīgi paziņotu par ienākošo zvanu vai jaunu īsziņu. Varbūt ir gadījies, ka tur izvelc no kabatas vai vienkārši paņemt uz galda gulošo mobilo bez redzama iemesla, un tas uzreiz sāk zvanīt?

Kāpēc tas tā notiek? Vienkārša sakritība? Varbūt tā ir tev ir labi attīstīta intuīcijas un/vai telepātijas spējas? Bet varbūt mobilo tālruņu radītais starojums nav nemaz tik nekaitīgs?

6 thoughts on “Sakritība? Intuīcija? Telepātija?

  1. Vai tad Tev šāda zvanu/refleksu attiecība ir tik liela, lai par to uztrauktos? :)

  2. Ir gadījies. Un ne vienu reizi vien. Parasti tas šķiet tā savādi, bet es to norakstu uz tīrāko haļavu, neticu es šitām maģiskajām spējām etc. :)

  3. Vai nav līdzīgi kā ar komētām – atceras tikai tos gadījumus, kad komētas parādīšanos pavadīja kautkādas katastrofas un nelaimes (līdz ar to arī uzskats, ka komēta nes nelaimi)?

  4. vai varētu tā būt, ka dzirdes centri pamostās lēnāk, nekā redzes?
    Ir bijis tā, ka pirms pamošanās galvā itkā tāda saspiesta skaņa, liekas, viņa ar aizturi pienāk pirmajā sekundē pēc pēkšņas pamošanās.

  5. Patiesiiba tada lieta ka telepatija pastav bet tikai starp loti gariigi atttistitiem un jutiigiem cilvekiem vai loti tuviem ;)

Comments are closed.