Meklēju lieciniekus

Šodien, 2. decembrī laika posmā no 16:30 līdz 18:00 Ķīpsalā, pie RTU ēkas Āzenes ielā 18, kāds autovadītājs izraisīja sadursmi ar sarkanu Kia Cee’d un aizbraucis no notikuma vietas nereģistrējot notikumu.

Lūdzu, ja Tev ir kāda informācija par šo atgadījumu, dod ziņu. Vari ierakstīt to zemāk komentāros vai rakstīt uz e-pastu pub@keeper.lv.

One thought on “Meklēju lieciniekus

  1. Neesmu liecinieks, bet stāsts tīri informācijai!
    2.12.2008. ap plkst. 17.20 dodos pāri Akmens tiltam uz Purvciemu pa Valmieras ielu. Nostājos pirmais pie luksofora vidējā joslā uz 13. janvāra ielas (pirms Stokmann). Iedegas zaļais, uzsāku kustību – šķērsoju tramvaja sliedes. Domājot par ritošo ripinu pāri sliedēm lēni. Pēc sliežu šķērsošanas palielinu ātrumu, te pēkšņi bez pagriezieniem no kreisās joslas uz vidējo pārkārtojas BMW M3. Tas būtu sīkums, bet pēc manevra veikšanas čalis maigi piebremzēja, lai gan priekšā viņam nebija nekāds šķērslis! Es nodevu pa “mēmajiem”. Nesadzirdot mana auto triekšanos pret viņējo, viņš, bez pagriezieniem, aizlidoja pa diagonāli uz labo malu un apstājās aiz autobusu pieturas. To ka tas ir viņš es uzzināju, kad uzmanīgi ripināju garām. Tas tips uzdrošinājās arī man ieskatīties sejā. Nākamajā krustā pirms stacijas nostājos, čalis atkal pieripina blakus joslā, tālāk gan viņš aizlidoja kautkur, nezinkur, vairs nesastapāmies, paldies Dievam. Līdzīgi gadījumi bija dzirdēti, bet savā praksē pirmo reizi. Be careful!

    Krīze, auto vērtības krīt, pārdot nevar, gan jau par labu naudu ir KASKO puikam, un vēlējās nošķilt savējo, tādējādi iegūstot “kāpostiņu”, savukārt es iegūtu BM klases samazinājumu :/

    Morāle: Šonedēļ ir pieklājīgas braukšanas nedēļa esiet modri, ievērojiet distanci, rādiet pagriezienus, “rāvējslēdzēja principu” neaizmirstiet un viss būs ok.

Comments are closed.