Lūk šo tālruni es gribu…

Ko Tu jēgas diskutēt, vai iPhone ir labs vai slikts, bezmērķīgi analizēt tajā trūkstošo iespēju sarakstu utt.

Es beidzot zinu, kādu tālruni es gribu… Un tas ir šonedēļ Nokia prezentētais jaunai aparāts Nokia 5800 XpressMusic. Un zinot, ka to ražos Nokia sistemātiski atkrīt virkne jautājumu no sērijas bet vai tas tālrunis atbalsta to fīču?.

Tā kā atliek vien gaidīt, kad beidzot tie būs arī Rīgā.

5 thoughts on “Lūk šo tālruni es gribu…

  1. Zini, es noteikti palikšu pie savējā Nokia E51. Tam ir visas nepieciešamās funkcijas, nav visu laiku saspeķotais ekrāns kreklā jāslauka un, kas pats galvenais, baterijas darbības laiks ir krietni jo krietni ilgāks, kas ir galvenais iemesls, kāpēc es nevēlos kaut kādu gigaekrāna tālruni.

  2. Jā, Tavs tālrunis arī ir tīri labs, bet manā lietošanā šobrīd gandrīz 2,5 gadus veca Nokia 6111. Principā tālrunis tiek galā ar savām funkcijām, bet gadās ka es kādu nedzirdu, kā arī bateriju tur nožēlojami maz, lai gan baterija ir mainīta.

    Un jā… 5800 pieteiktais darbības laiks ir bišķi lielāks nekā E51. Bet tas tā. ;)

  3. Kā man tas flash saits iztracināja, gaidi un gaidi, kamēr lādējās. Grr. Bet telefons jau pats tāds interesants izskatās, varētu teikt ka smuks, nedaudz sieviškīgs, tiesa, es nezinu, neesmu vēl gatavs ar skārienjūtīgājiem ekrāniem telefonā.

  4. Jā, par Flash taisnība, man ar’ diez ko nepatīk.

    Bet par tālruni esmu sajūsmā, jo man jau kopš sen seniem laikiem patīk ideja par skārienjūtīgiem ekrāniem. Un iPhone man sākotnēji patika tieši tā saskarne, tikai diemžēl funkciju klāsts nedaudz pievīla.

  5. Ideju par iPhonu Tu vēl vari pārskatīt – ja to jailbreako, tad to var izmantot gan kā modemu kompim, gan video filmēšanai utml. Pie tik liela mārketa rodas arvien jaunas noderīgas aplikācijas, kas pamazām sāk aizlāpīt Apple neizdarības.

Comments are closed.