Atkal cīnoties ar WiFi karti

Manam uzticimajam datoram atkal gadījās ķibele ar WiFi karti.

Viss izpaudās apmēram šādi. Mierīgas tīmekļa pārlūkošanas laikā nez kāpēc sāka zust savienojums. Windows rādīja, ka signāla stiprums Excellent, bet ātrums pakāpeniski no 54Mbps tika samazināts līdz 1Mbps un pēc tam atslēgšanās. Pēc mirkļa viss pats no sevis atjaunojās, un man tika dots nedaudz laika mierīgi paklausīties radio un ielādēt vēl kādu lapiņu no tīmekļa plašumiem līdz atkal viss sākās no gala.

Sākumā aizdomas krita uz Bluetooth austiņu, kas tika atstāta ieslēgtā stāvoklī tiešā tuvumā pie datora vai WiFi maršrutētāja, jo aizvācot to nedaudz tālāk problēmas it kā pazuda. Tomēr vēlāk izrādījā, ka tā nav, jo parādoties problēmām es pat slēdzu laukā pašu austiņu, gan Bluetooth funkciju tālrunī. Nelīdzēja…

Pameklējot tīmeklī, izrādījās, ka neesmu vienīgais, kuram ir problēmas ar tādu pašu WiFi kartiņu (Intel Wireless PRO 2200BG). Ieteikums bija triviāls. Pārinstalēt Atjaunināt draiverus. Un ziniet… Līdzēja.

Ziniet… Mani sāk izbrīnīt, cik daudz problēmas risinās tikai ar primitīvu draiveru atjaunināšanu.

2 thoughts on “Atkal cīnoties ar WiFi karti

  1. Vai sakot “Pārinstalēt draiverus” tu domāji uzinstalēt jaunāku draiveru versiju? Jo, ja tika pārinstalēti tās pašas versijas draiveri, tad ir pavisam dīvaini… Bet jaunākas versijas, tad jau viss skaidrs – kautkādi bugi tikuši salaboti draiverī.

  2. Komentārs vietā… Jā, šoreiz draiveri tiešām tika atjaunināti. No versija 9.x uz 11.x. :)

    Bet dažkārt brīnumainā kārtā palīdz arī vienkārša to tās pašas versijas draiveru atkārtota uzlikšana. Bet parasti tad problēmas ir saistītas ar sabojātu konfigurāciju, kas pārinstalācijas laikā tiek atiestātīta uz strādājošiem parametriem. ;)

Comments are closed.