10 thoughts on “Atkal āboli…

 1. Es, pat ja man piemaksātu, neņemtu. Dikti neērta darbošanās tajā OSX’ā. Nespēju normāli pastrādāt uz tāda. Piespiedu kārtā jau gandrīz gadu tāds jālieto interneta pieejai darbā…

 2. bubu: Šis nav arguments. Un es neticu, ka, ja Tev piemaksātu, Tu neņemtu šo dzelzi. Un kas vispār varbūt neērts tīmekļa pārlūkošanai? Manuprāt, neērti to darīt ir tikai ar mobilo un interneta kioskiem. ;)

 3. Vari neticēt, bet es neņemtu. Man pietiek, ka jau tā ir darbā jāmokās ar šo (tur gan MacMini ir, bet interfeisā šķirbas jau nekādas). Visādi sīkumi tur tracina – neērts interfeiss, nav normālas maximize pogas, ja ilgi tur aplikācijas vaļā (mums darbā tur ir divi useri jāswitcho, lai tiktu vienā vai otrā tīklā), tad bieži vien tur viss dēlī saiet un sakarās, nevar normāli pastrādāt ar caur VPN pieslēgtu linux sambas šārēm (gļuko failu kopēšana un browsēšana), nemitīgā flaš stiku piemēslošana ar .DS_Store failiem un katram failam papildus slēpto taisīšanai. Brīžiem viss tik traki sajūdzās, ka līdz tikai restarts, pie tam ne jau softisks – šis pat izslēgties pats nevar, jātur reset poga, vispār neviena poga nestrādā vairs – bet tas gan notiek paretam pēc pamatīgi ilgas turēšanas bez restarta – ik pa reizei vārākās nedēļās nedēļām.

  Saproti, es jau to maku nelietoju kā tikai browsera atvēršanai un smuku bilžu aplūkošanai. Esmu drusku advancētāks lietotājs (softa developeris kā nekā) un un negribu sevi pielāgot tam kā maks grib, lai es strādāju. Es gribu pielāgot savis lietoto OS, lai tā strādā kā man ērtāk! Jo kam tad citam datori domāti? Ar Windows un Linux to spēju izdarīt – ar āboli nē, šis darās pēc sava prāta. Drausmīga OS. Un darbā neesmu vienīgais, kas tā domā. Ne dienas darbā mums nepaiet nelamājot maku un tā gļukus :)

  Vienīgais smukums tur – smuks interfeiss, par to nešaubos.

 4. Ak jā un ņemt dzelzi, ar man nevajadzīgu OS, kuru pārinstalējot, piemēram, par Windows būs problēmas ar draiveru neesamību – man īsti nevajag.

 5. Labi… Tavs negatīvais novērtējums ir pieņemts.

  Bet par to dziņu neesamību Tu kļūdies. Piemēram, kopā ar jaunajiem Apple datoriem nāk Leopard, bet šīs OS instalācijas DVD nāk arī dziņi priekš Windows. ;)

 6. MacĀboliem nav ne vainas, žēl, ka tik pagaidām Java 1.6 priekš tiem nav pieejama

 7. Hm… Labi, ka atgādināji par Java. Tai tiešām ir liela nozīme.

  Pēc zibenīgas ielūkošanās Sun lapā, nobijos, ka iekš Mac OS X nav pieejams vispār JDK. Bet izskatās, ka nav tik traki, jo JDK tiek iekļauts jau pašā Mac OS X distribūcijā. Viss ir atrodams iekš Apple serveriem. ;)

  Bet ja par Java 6. Ja godīgi, to neizmantoju un vēl nejūtu lielu nevieciešamību pēc tās.

Comments are closed.