Apstāties un stāvēt aizliegts

Jau iepriekšējā nedēļā biju ievērojis, ka Brīvības ielā pie Dailes teātra, virs zīmes Maksas stāvvieta darba dienās no 8:00 līdz 20:00 ir parādījusies zīme Apstāties un stāvēt aizliegts no 20:00 līdz 8:00. Aizdomājos, ka kaut kā tas ir savādi, bet ja nu tā vajag, tad lai ir.

Šorīt braucot pa Aspazijas bulvāri novēroju tādas pašas zīmes arī šīs ielas malās. Un tas nedaudz jau sāka mani dusmot, jo dažkārt es ar’ aizbraucu uz centru izklaidēties un man patīk mašīnu novietot bez maksas, un radīt nelielas aizdomas, ka lieta nav tīra un ka šādas izmaiņas ir skārušas visas (vai praktiski visas) pašvaldības stāvvietas.
Un, kad es piebraucu sava darba, kas ir Pulkveža Brieža ielā, es arī atradu tādu pašu zīmju kombināciju. Un tas manī radīja pamatīgu sašutumu, jo man, apvienojot darbu un mācības, bieži nākas strādāt arī pēc 20:00, bet nu tagad tas ir grūtāk, jo blakus darbam mašīnu vairs nenovietosi. :(

Man jau sāka rasties domas, ka tie, kas strādā tajā Domē, vai kādā no tās departamentiem, ir vai nu galīgi jukuši, vai vienkārši lobē maksas autostāvvietas.

Toties, kad es šo ziņu izklāstīju savu kolēģim, kas. to visu izdzirdot. arī ir izrādīja sašutumu, viņš ieteica pārbaudīt, vai gadījuma, tas nav saistīts ar sniega tīrīšanu naktīs. Un nedaudz parokoties Rīgas pašvaldības portālā, es tomēr atradu apstiprinājumu šai versijai.
P.S. Ja nu kādu vēl nezin, tad Rīgas pašvaldības portālā ir speciāla sadaļa par satiksmes ierobežojumiem.